Aktualizace EMUI pro Mate 20 X 5G přidává do fotoaparátu funkci vodoznaku „5G“

Huawei Mate 20 X 5G je první smartphone s přístupem do sítě SA / NSA a jeho uvedení na trh se rozšiřuje na čím dál více trzích. Mezitím telefon získává nejnovější aktualizaci EMUI s novou funkcí své kamery a zlepšením jejího výkonu.


Nová aktualizace pro Huawei Mate 20 X 5G přidává funkci fotoaparátu s možností vodoznaku 5G. Po aktivaci se na snímky pořízené tímto smartphonem vytiskne automatický vodoznak „Mate 20 X 5G“. Aktualizace také optimalizuje 5G komunikaci a stabilitu systému. Navíc obsahuje bezpečnostní opravu ze srpna 2019.

Huawei Mate 20 X 5G přijímající tuto aktualizaci s EMUI verze 9.1.1.167. Aktualizace aktuálně probíhá v několika zemích a brzy bude rozšířena na další.

Upozornění: Tato aktualizace je postupně podle regionů v dávkách. Verze EMUI, velikost a doba aktualizace se mohou lišit v závislosti na trhu a modelech.

Pokud chcete aktualizaci zkontrolovat ručně, postupujte takto:

Přejděte na Nastavení> Systém> Aktualizace softwaru> Vyhledat aktualizace. Pokud je k dispozici aktualizace, zeptá se, zda ji chcete stáhnout.

Pokud se aktualizace nezobrazí v nastavení, doporučujeme ji požádat prostřednictvím aplikace HiCare: Přejděte do aplikace HiCare> klepněte na Aktualizovat> klikněte na zaškrtávací políčko a stiskněte Použít.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.