Aktualizace Huawei Mate 30 Pro přináší optimalizaci fotoaparátu a videa

Huawei Mate 30 Pro je jedním z nejpůsobivějších zařízení, která jsou k dispozici, a společnost od svého uvedení na trh neustále vyvíjí aktualizace. Nejnovější aktualizace přináší nové optimalizace fotoaparátu a několik důležitých oprav, jako je tmavý režim a super zpomalené video.

Aktualiazce EMUI 10Aktualizace přináší do EMUI 10 několik dalších drobností, nyní je k dispozici více stylů zámku obrazovky. Tmavý režim také dostal opravu, což znamená, že nyní platí pro více aplikací v zařízení. K dispozici je nová funkce displeje AOD, která je v podstatě spořič obrazovky, a dokonce existuje oprava kompatibility Bluetooth, protože se zdá, že Huawei Mate 30 Pro měla potíže s připojením k některým automobilům.

Mate 30Začátkem tohoto týdne byly smartphony prodány v Malajsii a nyní se dostaly do Rumunska. Pomalé rozšiřování Huawei ze série Huawei Mate 30 jim umožnilo pomalu se přizpůsobit všem problémům, kterým úspěšně čelili. Pro společnost to byl jeden z největších problémů a nyní se těšíme, až uvidíme, co bude dál.

Autor: Lukáš

Zdroj:GizmoChina

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.