Android 10: Vydání je za dveřmi!

Dříve známý jako Android Q. Ale nyní už víme, že další hlavní verze mobilního operačního systému Google, se nyní nazývá Android 10 a je v závěrečné fázi dokončení. Do úplného zveřejnění to může být ve skutečnosti jen pár dní. Nyní bylo datum oficiálně oznámeno na 3. září.

Společnost Google vždy vydala svou verzi pro Android v srpnu nebo září v posledních několika letech a tento rok se nijak neliší. Protože se PhoneArena dokázala dozvědět, že společnost z Mountain View, Kalifornie uvolní plnou verzi 3. září, takže již za týden.

Zdroj těchto informací se zdá být důvěryhodný nebo je zřejmé, že se jedná o vlastní podporu společnosti Google. Protože se web specializovaný na mobilní zařízení pokusil o štěstí s oficiálním podpůrným chatem od společnosti Google a zeptal se, zda ví, kdy Android 10 přistane na Pixel 3a. Očividně k překvapení editorů PhoneArena dostali odpověď, a to nejen od jednoho zaměstnance Google, ale ihned od dvou.

Poptávka se týkala Pixel 3a, ale lze předpokládat, že všechna ostatní zařízení Google dostanou aktualizaci na Android 10 i v tento den.

Skutečnost, že zveřejnění systému Android 10 čeká, byla v posledních dnech jasně patrná v činnosti společnosti Google, protože společnost oznámila minulý čtvrtek nové schéma pojmenování. Protože od příští verze systému Android budou existovat pouze čísla, předchozí název dezertu již nebude existovat.Krátce po tomto oznámení vyšlo najevo, že Google interně stále užívá názvy dezertů a Android 10 se za zavřenými dveřmi nazývá „Queen Cake“.

Autor: Lukáš

Zdroj: WinFuture

Štítky:,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.