Balení Honor V30 uniklo na Weibo

Honor oznámí 26. listopadu sérii Honor V30 prostřednictvím slavnostní události v Pekingu v Číně, ale stále existuje spousta času na úniky, včetně tohoto. Nejnovější únik nám umožňuje podívat se na design a detaily krabičky zařízení. Logo Vera 30, logo 5G a vlastní logo Honor, to vše na čistém bílém pozadí. Honor hraje na jednoduchou čistou notu a minimálně mě se to vkusu trefil.

Zatím víme, že Honor V30 Pro bude vybaven OLED displejem s duálním selfie snímačem, zatímco standardní model bude vybaven LCD displejem a jedním děrovacím otvorem pro jeho selfie kameru. Říká se, že V30 je poháněn Kirinem 990 SoC, zatímco Honor V30 Pro může být poháněn čipovou sadou Kirin 990 5G.

Honor V30 balení

O zařízení se uvádí, že má na zadní straně čtyřpásmový kamerový systém. Může zahrnovat primární senzor 60 megapixelů, superobjektiv 16 megapixelů, makroobjektivy 2 megapixely a 3D ToF senzor. Na druhé straně může být vybaven čtyřjádrovým kamerovým systémem s 60megapixelovým hlavním objektivem, 8megapixelovým teleobjektivem, 20megapixelovým superobjektivem a ToF kamerou.

Podle ještě dalších úniků bude mít standardní V30 4 000 mAh baterii, zatímco model Pro může být vybaven větší 4 200 mAh baterií. Vzhled údajného telefonu V30 Pro odhalila certifikace 3C, a může přijít s podporou rychlého nabíjení až 40 W. Model Pro bude také podporovat bezdrátové nabíjení. A konečně se také očekává, že řada Honor V30 bude podporovat připojení NSA a SA 5G v Číně.

Honor V30 Series promo

Autor: Lukáš

Zdroj:GizmoChina

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.