Barvy nového modelu Honor X10 jsou odhaleny před představením

Nový model Honor X10 má být představen 20. května v Číně. Zařízení a většina jeho specifikací, však v minulosti unikla. Už zbývalo jen pár tajemných detailů a ty nyní odhalil jeden z uživatelů služby Weibo. Včera došlo k dalšímu úniku, kde si můžeme prohlédnout zajímavé barevné variace tohoto modelu.

Zdroj:Weibo

Při pohledu na obrázky je ukázaná zadní část Honor X10 a zařízení obsahuje tři barevné varianty, a to výrazně oranžovou, černou a modrou. Kromě toho je uspořádání zadní kamery také výrazně viditelné. Nyní máme 100% jistotu, že smartphone dostane nastavení trojí kamery.


Honor X10 má tedy trojitý fotoaparát a logo AI je viditelné spolu se značkou „Super Night Vision“ uvnitř obdélníkového krytu. Kruhový LED blesk zaujímá své místo vedle kamer. Kromě toho je zde zmínka o „RYYB 1: 1,8 / 26 ASPH“ popisující objektiv fotoaparátu.

Zdroj:Weibo

Toto jen potvrzuje přítomnost asférické čočky (Ultra vision camera), což je termín používaný společností Leica k označení jejich více prvkových širokoúhlých čoček ke snížení aberací. Už také víme, že smartphone dostane 40MP senzor Sony IMX 600Y. Dalšími dvěma jsou 8MP ultra široký a 2MP makro objektiv.

Zdroj:Weibo

Další specifikace zahrnují 6,63palcový LCD displej FHD + IPS s obnovovací frekvencí 60 Hz. Varianta Pro však bude uveena společně s X10, který bude mít obnovovací frekvenci 90 Hz a vylepšené kamery s periskopovým objektivem s 8násobným zoomem namísto makro objektivu na X10.

Obě zařízení budou poháněna procesorem Kirin 820 5G a jsou dodávány s baterií 4200 mAh. X10 má podporu rychlého nabíjení 22,5 W, zatímco X10 Pro bude mít podporu 22,5 W nabíjení a až 20 W bezdrátového nabíjení.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.