Britský premiér používá Huawei P20 Pro k tomu, aby získal nejlepší selfie

Předseda vlády Spojeného království Boris Johnson se dosud nerozhodl o účasti Huawei na budování 5G ve Velké Británii. A jako “vůdce“ této země byl nedávno v televizním pořadu spatřen s vlajkovou lodí Huawei, kde si pořídil selfie s moderátory. Jaký to asi musí být pocit, když zbrojíte proti Huawei, ale zároveň využíváte jejich zařízení.

Ve čtvrtek, během ITV Tato ranní show, Boris vzal selfie s moderátory Phillip Schofield a Holly Willoughby pomocí soumraku Huawei P20 Pro.

Britský premiér Boris

Huawei P20 Pro je první přístroj, který získal trojitý zadní fotoaparát, který se skládá z clony 40 MP f / 1,8 + clony 20 MP f / 1,6 clony + 8 MP teleobjektivy f / 2,4 clony. Na přední straně má 24 MP selfie fotoaparát s clonou f / 2,0.

V květnu Spojené státy zařadily Huawei do Seznamu entit, zakazující firmě obchodovat s americkými společnostmi, a také americký prezident Donald Trump opakovaně vyhrožuje Spojenému království, aby Huawei nedovolilo v rozvoji své 5G sítě. Jinak jim bude odepřen přístup do budoucí spolupráce v oblasti sdílení informací z USA.

Huawei P20 ProV současné době Spojené království nevyjádřilo svůj postoj k Huawei, ale rozhodnutí se očekává po všeobecných volbách příští týden. Mezitím britští mobilní poskytovatelé již zahájili síťové služby 5G využívající vybavení zařízení Huawei.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.