Byl spatřen nový záhadný mobil od Huawei, má HarmonyOS a 108MPx fotoaparát

Zdroj fotografie: Huawei

V prosinci ještě minulého roku byl na certifikační platformě v Číně spatřen záhadný telefon od Huawei s číslem modelu JLN-AL00, který má pouze podporu 4G připojení. Seznam zařízení je nyní aktualizován, díky čemuž známe nové specifikace. Podle certifikací TEENA můžeme soudit, že telefon, který je nyní zahalen pod rouškou tmy, bude vydán již tento měsíc.

Huawei JLN-AL00 je vybaven velkým LCD panelem o velikosti 6,78 palce. Tento panel nabízí rozlišení Full HD+ 1080 x 2388 pixelů. Seznam nám odhalil, že zařízení je vybaveno pěti kamerami, což značí, že má jeden selfie fotoaparát a systém čtyř kamer na zádech.

Prozatím to vypadá tak, že nám fotoaparáty nenabídnou nic speciálního. Hlavní snímač má mít 108 MPx, pak zde zjevně bude širokoúhlý snímač s 8 MPx a dva zbytečné objektivy o velikosti 2 MPx. Ty budou zřejmě sloužit pro rozmazání pozadí a jako makro. Selfie fotoaparát bude mít 16 MPx a bude umět natáčet videa ve 4K.

Nejmenovaný 2,4GHz osmijádrový čip bude disponovat v těle smartphonu od Huawei. Kapacita baterie má krásných 3 900 mAh. Dále jsme se na webu 3C dozvěděli, že zařízení může podporovat rychlé 66W nabíjení.

Skvělou zprávou je, že systém běží na HarmonyOS, to může také přilákat plno zákazníků. Nejnovější mobil od Huawei bude dostupný ve variantách úložiště 8 GB RAM a 128 GB / 256 GB ROM. Pro bezpečnost je zde boční snímač otisků prstů. Rozměry činí 164,64 mm x 75,55 mm x 7,94 mm a váží 191 gramů. Zařízení bude dostupné v černé, bílé a modré variantě.

Obrázky prozatím nejsou dostupné, takže si musíme počkat, kdy se o ně seznam rozšíří. Nicméně, vzhledem k tomu, že má být zařízení představeno tento měsíc, tak bychom se jich mohli brzy dočkat.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.