CEO Honoru Zhao Ming odhalil Honor Band 5

Honor pracoval velmi tvrdě aby vznikla nová verze pro jejich konkurenta Mi Band od Xiaomi. CEO společnosti Zhao Ming ukázal na síti Weibo nový Honor Band 5, což nám ukázalo dobrý pohled na jeho design. Dokonce i sám zmiňuje spoustu nových funkcí přicházejících na malém zařízení. Podívejme se tedy blíže na Honor Band 5.

Vypadá to, že Band 5 se od starého zařízení moc neliší. A změny se odehráli nejspíše jen uvnitř. Je to velmi jednoduchý a čistý design, tak se tedy od starého Honor Bandu příliš neliší.

Zhao Ming škádlí celou řadou nových funkcí na Band 5. Podle něj může zařízení sledovat hladinu kyslíku v krvi, odhalit únavu, nevolnost, zaznamenat špatný spánek a dokonce odhalit závratě z hypoxémie. Spolu s tím máme také všechny standardní funkce v oblasti zdraví, jako je sledování tepové frekvence a podobně.

Společnost loni představila Honor Band 4 společně s Honor 8X. S ohledem na to, jak brzy čekáme na Honor 9X, můžeme také očekávat, že se Honor Band 5 se objeví vedle něj stejně jako již dříve.

Autor: Lukáš

Zdroj: GizmoChina

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.