Chcete aby Huawei P40 Pro dostal 5 fotoaparátů?

Od založení řady P se společnost Huawei nadále zaměřuje na dodávání nových technologií do toho smartphonu včetně vylepšování kamerového systému.

Při prohledávání historie můžeme vidět, že řada Huawei P10 byla představená s duálním kamerovým systémem, P20 Pro s trojitou kamerou a P30 Pro s quad kamerou. Všechny tyto smartphony mají úžasný dopad na spotřebitele, a díky tomu jsou tyto modely velmi oblíbené.

Huawei P40A nyní se ukazuje, že můžeme očekávat, že nadcházející vlajková loď Huawei P40 Pro přijde s 5 zadními kamerami, které se skládají z 64MP kamery SuperSensing, ultra širokoúhlé kamery / kamery Cine, dále pak dlouhého teleobjektivu, krátkého teleobjektivu a ToF senzoru.

Vypadá to jako zajímavá konfigurace, nemyslíte?

Jako aktuální král Huawei Mate 30 Pro má nejmodernější specifikace fotoaparátů mezi vlajkovými smartphony, představoval kameru Leica Quad s technologií SuperSensing Cine Camera a pomohla telefonu dosáhnout vrcholu DXOMARK. Chtěli bychom tedy zjistit, zda Huawei P40 Pro používá nastavení kamery Mate 30 Pro s upgradovanými specifikacemi.

Fotoaparát Periscope, který byl poprvé představen v Huawei P30 Pro, umožňuje 5násobný optický zoom, který může dosáhnout až 50x digitálního, ale pokud jde o hardware, kamerový modul zachycuje mnoho místa a nahrazení by společnosti umožnilo nasazení dvou různých teleobjektivů.

Instalace senzoru Time of Flight (ToF) pomáhá vytvářet lepší portréty a zážitek z rozšířené reality (AR).

Podobně jako Huawei Nova 6, bude Huawei P40 Pro pravděpodobně vybaven objektivem pro selfie a ultra-širokoúhlým fotoaparátem zabudovaným přímo do displeje s dvojitým děrováním.

Výše uvedené nastavení kamery se zdá být docela velkým hitem, ale stále máme dlouhou cestu před zahájením série Huawei P40. Zatím nám nezbývá než čekat na případné další úniky informací.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.