Dokážete odhadnout skóre DxOMark Huawei Mate 30 Pro?

Se spuštěním P30 Pro Huawei přepsal pravidla fotografie a získal první místo na seznamu DxOMark. Se startem Galaxy Note 10+ 5G však Samsung konečně dokázal překonat Huawei a zapsal se jako nejlepší „střelec“ pro zadní i přední kamery na DxOMark.

Mate 30 Pro19. září ale přichází nová vlajková loď pojmenovaná Huawei Mate 30 Pro, která je nabitá novou maticí kruhové kamery a očekává se, že přehodnotí pravidla fotografie a znovu získá nejlepší místo na DxOMark.

Zadní kamera: Huawei Mate 30 Pro přichází s nastavením čtyř kamer, včetně 40MP Super Sensing + 40MP Movie Camera + 8MP Teleobjektiv + 3D Depth Sensing fotoaparát. Kamerový systém, navržený společně s Leica, zdědí technologie jako SuperSensing použité v řadě P30 a nový cinema fotoaparát.

Podle předchozích informací technologie SuperSensing a Movie / Cine Lens zlepší funkci nahrávání videa a kvalitu obrazu.

Přední kamera: Mate 30 Pro bude mít tři objektivy fotoaparátu spolu s dalšími senzory pro zabezpečení při snímání obličeje a selfies. Nemáme však žádné informace o funkcích předního fotoaparátu, ale lze očekávat, že telefon bude mít vylepšenou kvalitu předního fotoaparátu.

Navíc Huawei také propaguje některé ze svých nejnovějších vylepšení kamer, ale otázkou je, kolik může Mate 30 Pro na DxOMark skóre, bude to 114, 115, 116, 117 bodů nebo dokonce více?

Jaké jsou Vaše odhady?

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.