EMUI 10: Aktualizace beta získává více smartphonů

Huawei má nyní v plánu další aktualizace na a EMUI 10 beta. Po Huawei P30 Pro přijde aktualizace softwaru prostřednictvím beta programu na více chytrých telefonů. Patří mezi ně série Mate 20 a modely Honor 20.

Stáhněte si nejnovější aplikaci Huawei Beta verze 2.3.41

Na jaře roku 2020 bude více než 30 různých chytrých telefonů Huawei vybaveno novým EMUI 10 založeným na operačním systému Google Android 10. Společnost to potvrdila zveřejněním oficiálního aktualizačního plánu během IFA 2019 v Berlíně. Paralelně s tím zahájili svou první testovací fázi a dodali EMUI 10-Beta pro Huawei P30 a P30 Pro. Přesně tato předběžná verze má být nabídnuta včas pro další chytré telefony ke stažení. V Asii již začala distribuce pro Mate 20 (Pro), Mate 20 X, přidružené Porsche Design Edition RS a zařízení Honor 20 (Pro) a Honor View 20.

Huawei je znám rychlým startem v Evropě

Na základě zkušeností z nedávných aktualizací EMUI 9.1 se zdá, že Huawei spěchá, a proto by EMUI 10-beta pro tyto smartphony mohla přicházet z Číny do Evropy rychleji, než se očekávalo. Z tohoto důvodu byste se vždy měli zeptat aplikace „Friendly User Test“ na příslušných modelech, pokud je registrace pro testovací fázi možná. Na rozdíl od nadcházejícího Huawei Mate 30 Pro, který se objeví v důsledku obchodního sporu mezi USA a Čínou a souvisejících sankcí bez Google Apps, zůstanou všechny programy na upgradovaných smartphonech. Huawei slibuje budoucí aktualizace EMUI 10 a vždy funkční software Google, jako je Obchod Play, Gmail, Mapy atd.

Autor: Lukáš

Zdroj:WinFuture

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.