EMUI 10 Beta je nyní k dispozici pro Huawei Mate 10, P20, Honor 8X a další

Minulý měsíc společnost Huawei vydala aktualizační mapu EMUI 10, která stanovila, kdy by technický gigant posunul nejnovější aktualizaci pro nejnovější vlastní vzhled systému Android.
Společnost již uvedla nejnovější aktualizaci EMUI 10, která je založena na operačním systému Android 10, na několik zařízení od společnosti Huawei i na její značku Honor. Nyní je beta verze aktualizace k dispozici pro více zařízení.

EMUI 10

Na fórech Club Huawei společnost potvrdila nejnovější dávku zařízení pro příjem EMUI 10 Beta. Seznam obsahuje varianty následujících zařízení:

     Huawei Mate 10
     Huawei Mate 10 Pro
     Huawei Mate RS Porsche Design
     Huawei P20
     Huawei P20 Pro
     Huawei Mate 20 RS Porsche Design
     Honor 8X
     Huawei Nova 5 Pro

EMUI 10 je důležitá aktualizace pro telefony Huawei, protože zvyšuje plynulost a výkon na stávajících zařízeních. Společnost dokonce přidala celosystémový tmavý režim.

Systémová nastavení jsou nyní v této nové verzi lépe organizována a operační systém je navržen tak, aby poskytoval lepší zážitek při práci s jinými zařízeními, jako je notebook Windows 10. EMUI 10 umožňuje smartphonu přenášet obrazovku přímo na zařízení se systémem Windows 10 a nabízí plynulý pracovní zážitek. Tato aktualizace také přináší funkce, které jsou vlastní Androidu 10.

Společnost Huawei dokázala působivě zavádět svou nejnovější aktualizaci EMUI se systémem Android 10 do svých portfoliových zařízení v době, kdy společnost prochází nejhorším možným časem, protože je na blacklistu podnikání ve Spojených státech.

Autor: Lukáš

Zdroj:GizmoChina

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.