EMUI 10: Jednorázový vývoj pro zavedení na více zařízení

EMUI 10 přichází s novým designem, novými funkcemi a novými vylepšeními, které mu umožňují navázat všechna propojení na různých zařízení. A na podporu této nové verze EMUI a jeho ekosystému společnost také usnadnila proces vývoje aplikací.

Existuje více diverzifikovaných inteligentních zařízení, včetně smartphonů a inteligentních televizí. A díky popularizaci aplikačních ekosystémů se počet zařízení a aplikací uživatele rychle zvyšuje.

V dnešní době uživatelé vyžadují stejné zážitkové služby na jakémkoli zařízení bez ohledu na to, kde jsou. V důsledku toho se vývojáři musí vypořádat s více výzvami v adaptaci na více zařízení, učení se více jazyků a konverzi dat mezi zařízeními.

Podle společnosti Huawei poskytuje nový EMUI distribuovaný programovací rámec uživatelského rozhraní a virtualizuje hardwarové možnosti. V důsledku toho mohou vývojáři vytvářet aplikace pro více zařízení, aniž by museli provádět úpravy pro stejný program.

Společnost Huawei rovněž uvedla, že bude nadále zlepšovat možnosti nástrojů a platforem, včetně Ark Compiler a Huawei DevEco Studio, aby je přivedla do otevřenějšího prostředí.Na HDC 2019 bylo také uvedeno, že Huawei má v úmyslu spolupracovat s vývojáři a průmyslovými partnery pro oboustranně výhodné výsledky a společně vytvářet inovativní zkušenosti ve všech zařízeních.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral

Štítky:,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.