EMUI 10 představuje novou funkci „Odpočítávání přes hlasového ovládání“

Nejnovější verze EMUI přináší nový barevný systém Morandi, design uživatelského rozhraní ve stylu magazine, nové animace, nově přidané funkce, jako je Dark Mode a vylepšené uživatelské prostředí.

Společnost Huawei dnes představila novou funkci EMUI 10 nazvanou „Odpočítávání přes hlasového ovládání“, která umožňuje uživatelům zahájit odpočítávání v sekundovém / minutovém / hodinovém režimu přímým použitím hlasového asistenta. Uživatelé mohou také zkontrolovat zbývající čas a provádět akce, jako je pauza, pokračovat nebo zrušit odpočítávání.

EMUI 10Chcete-li tuto funkci používat, vyžaduje to aktualizaci v EMUI verze 10.0.0.171, můžete tuto verzi zkontrolovat na stránce Nastavení> Systém a aktualizace> Aktualizace softwaru.

V současné době je tato funkce otevřena pro čínské modely upgradované na EMUI 10 a její dostupnost pro zahraniční trhy ještě není potvrzena.

Sice zatím není potvrzena, ale na verzi EMUI 10.0.0.173 to nebyl problém. A když jsem přes asistenta řekl, ať mi nastaví časovač například na 3 minuty. Ihned se mi spustil odpočet.  Takže Vám radím vyzkoušejte to, možná Vám to půjde.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.