EMUI 9.1 přichází na tyto Huawei a Honor zařízení po celém světě

Huawei oznámil, že funkce GPU Turbo 3.0 bude brzy rozšířena na další populární populární zařízení. Tato funkce bude instalována prostřednictvím aktualizace EMUI 9.1 (Android Pie).

EMUI 9.1 je postaven na vrcholu Android 9 (Pie) a instaluje nové uživatelské rozhraní, nový design UI, nové funkce včetně GPU Turbo 3.0, AI Assitant, AI Video Editor, Huawei Share, Wireless Projection a mnohem více.

Huawei P30 Pro EMUI

Podle Huawei, GPU 3.0 funkce provádí herní výkon bez přemrštěně velkých nároků na baterii. Mezi výhody patří plynulý a bezproblémový zážitek a lepší výkon baterie při hraní her.

Technicky vzato, GPU Turbo 3.0 snižuje spotřebu energie SoC o 10% a optimalizuje výkon základního systému tak, aby poskytoval plynulý herní zážitek. Kromě rychlejší odezvy na dotek a nižší spotřeby energie snižuje GPU Turbo poklesy snímků a vede k vyšší průměrné obnovovací frekvenci ve srovnání s vypnutou funkcí.

Seznam zařízení pro tuto aktualizaci.

     Huawei P30 Lite
     Huawei P20 Lite
     Huawei Nova3i
     Huawei Y9
     Honor 8x
     Čest 10
     Honor Play
     Honor View10
     Honor 10 Lite

Společnost může do tohoto seznamu přidat další zařízení a pokud vlastníte jedno z těchto zařízení, nezapomeňte zkontrolovat aktualizace.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Štítky:, , ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.