EMUI 9.1 s kompilátorem Ark pro Mate 20 se již objevuje v Číně

EMUI 9.1 aktualizace pro sérii Mate 20 začala minulý měsíc a přináší nové funkce pro smartphony, ale v Číně přináší stejná aktualizace něco navíc… Tam Mate 20 dostal další výkon s přidáním kompilátoru Ark.

Podle Huawei může kompilátor Ark vylepšit plynulost provozu systému Android o 24%, rychlost odezvy o 44% a plynulost aplikace třetích stran až o 60%.

EMUI 9.1

Huawei Mate 20 série které přijímají aktualizaci EMUI verze 9.1.0.123 musí počítat s velikostí této aktualizace kolem 4 GB.

EMUI 9.1 pro Mate 20 instaluje nové uživatelské rozhraní, nový design UI, nové funkce včetně GPU Turbo 3.0, AI Assitant, AI Video Editor, EROFS File System, Huawei Share Onehop, Wireless Projection a mnoho dalších.

Aktualizace zahrnuje také režim Měsíc pouze pro Mate 20 Pro a Mate 20 X, poháněný umělou inteligencí, která pomáhá fotoaparátu rozpoznat a optimalizovat detaily v obraze, aby pomohla jednotlivcům lépe fotografovat měsíc.

Aktualizace mimo Čínu se o kompilátoru nezmínila, s výjimkou systému souborů EROFS, který zlepšuje správu dat zařízení včetně rychlosti čtení a zápisu.

Tak budeme doufat, že se dostane i do Evropy již brzy.

Autor:Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.