Exkluzivně! Huawei Nova 6 (5G) unikl, ukazuje nám drobné detaily

Dříve uniklý render Huawei Nova 6 (5G) odhalil klíčové konstrukční detaily. A dnes se dostal na veřejnost reálný snímek tohoto smartphonu. Objevil se online na síti Weibo a díky tomu, můžeme vidět jeho dvojitou přední kameru, o které se již několikrát mluvilo.

Autor obrázku prohlašuje, že ukazuje Huawei Nova 6 s úchvatným displejem a děrovacím otvorem v levé horní části, kde díry obsahují duální selfie fotoaparáty. Jak vidíte, telefon má ochranný obal, který skrývá jeho vnějšek, aby nebylo možné případně telefon identifikovat.

Máme možnost vidět část displeje s duální selfie kamerouPodle předchozích informací bude Huawei Nova 6 dodáván s dirovaným displejem a má svisle zarovnanou trojitou zadní kameru následovanou LED bleskem a na pravé straně má další senzory, případně laserové automatické ostření nebo ToF kameru.

Na pravé straně telefonu jsou tlačítka pro nastavení hlasitosti a tlačítko napájení, které by mohlo mít zabudovaný snímač otisku prstu. To zatím ale není jisté, je zcela možné, že v tomto modelu bude čtečka otisků již zabudovaná v displeji.

Zatím se očekává, že Huawei Nova 6 (5G) bude představena v prosinci. Zatím ale musíme počkat, dokud Huawei neprovede oficiální potvrzení o jeho vydání.

Autor: Lukáš

Zdroj:Weibo

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.