Fitness náramek HONOR Band 6 dostává nový update, který mu přidá zajímavé funkce

HONOR Band 6 / Zdroj fotografie: HONOR

V dnešní době nenahraditelný společník nejen pro všechny profesionální sportovce, ale i pro ty, kdo chtějí mít přehled nejen o spálených kaloriích, ale třeba o svém zdravotním stavu. Řeč je o chytrých hodinkách anebo odlehčené variantě v podobě fitness náramku. Ten je oproti fitness hodinkám lehčí a navržený tak, aby nepřekážel při jakékoli sportovní aktivitě.

Naposledy uvedený fitness náramek značky HONOR, HONOR Band 6, přichází právě teď s novým updatem a ještě vylepšenou výbavou. Nově si můžete například monitorovat míru okysličení krve po celý den. Fitness náramek vás také upozorní, pokud by byla hladina příliš nízká. Po aktualizaci má HONOR Band 6 rozšířenou nabídku sportů, u kterých vám pomůže s naměřením přesných hodnot. Vyberete si až z 95 různých indoorových či outdoorových aktivit.

Nejnovější verze updatu má číslo 10.1.3.18 a její velikost je necelých 200MB. Aktualizace je dostupná prozatím pouze několik hodin, proto pokud ji ještě nemáte, tak nemusíte mít strach. Jistě vám v brzy na vaše zařízení dorazí.


Nenechte si ujít:


Monitoring okysličení krve (SpO2) po celý den

Pokud se pohybujete ve vysokých nadmořských výškách, je pro vás sledování okysličení krve extrémně důležité. Rapidní úbytek kyslíku v krvi může být ale kritický pro každého z nás, odhalí potíže s dýcháním, nebo celkové rychlé zhoršení zdravotního stavu. Po novém updatu vám fitness náramek HONOR Band 6 pomůže hlídat hladinu kyslíku po celý den. Navíc, pokud by se hodnoty razantně snížily, okamžitě vás upozorní.

Sledujte důležité hodnoty při jakémkoli sportu, HONOR Band 6 má v nabídce až 95 různých aktivit

Chcete mít přehled nejen o spálených kaloriích, počtu kroků, ale i dalších hodnotách při jakékoli sportovní aktivitě? HONOR Band 6 rozšiřuje komplexní nabídku sportů, které umí naměřit, až na 95 indoor i outdoorových aktivit, ze kterých si určitě vybere každý.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: teknotalk.com

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.