Henry Cavill jako Superman u DC končí, chystá se velký restart. Bude poprvé v historii hrát Supermana Afroameričan?

Superman
Zdroj: DC Comics / WarnerBros

Konec letošního roku už nemůže být smutnější. První ránou byl fakt, že Henry Cavill ukončil svoji hlavní roli v seriálu Zaklínač. Následně je to pár dní, co samotný Henry Cavill oznámil, že už nebude ani hrát postavu Supermana. Jak je tohle vůbec možné?

Pokud zalovíte v paměti, tak víte, že jsou to zhruba dva měsíce, co oznámil svůj návrat k tomuto superhrdinskému filmu. I když se to nemusí zdát, tak Cavill si Supermana zahrál už několikrát a mnoha fanoušky je považován za nejlepšího Supermana všech dob. Henryho jsme mohli například vidět ve filmu Muž z oceli, který byl uveden v roce 2013. Dále ve snímku Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti v roce 2016, a o téměř rok později se nám opět ukázal v Lize spravedlnosti. Nyní je situace velmi zmatená a nepřehledná.

Superman
Autor: Dipak Patel / Zdroj: Pixabay

Jsou fanoušci připraveni na Supermana, kterého bude hrát Afroameričan?

Tohle je skutečně palčivá otázka, a stále nikdo neví, jak by na toto rozhodnutí fanouškovská základna reagovala. Společnost DC už samozřejmě na konferenci oznámila, že se můžeme v budoucnu těšit na odhalení nového představitele Supermana. V reakci na samotné vyjádření společnosti DC se na Twitteru americký producent Isaac Hayes III vyjádřil, že by byl rád, kdyby tuto hlavní roli mohl hrát černošský herec. Otázkou podle něj je, zda je na to svět připraven. Přeci jenom velké slovo mají fanoušci.Pokud sledujete dění kolem DC, tak už víte, že natáčení Supermana s afroamerickým hercem je v konkurzu celkem dlouho. Údajně by na scénáři k filmu měl pracovat Ta-Nehisi Coates, který se podílel na scénářích pro komiksové série Marvel Black Panther a Captain America. J.J. Abrams bude snímek od DC produkovat prostřednictvím své společnosti Bad Robot Productions. Jak se na tento restart celé série tváříte vy? Bude mít tento Superman úspěch?

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: screenrant.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *