Hodinky Huawei Watch GT 2 obdržely aktualizaci se zajímavými funkcemi

Autor fotografie: Adam Vilkus / Zdroj fotografie: Svět Huawei

Není tomu dávno, co jsem psal recenzi na Huawei Watch GT 2. V té jsem tyto hodinky poměrně dost vychválil, ale to bylo ještě před nejnovější aktualizací. Ta nám přidala poměrně dost zajímavé funkce a zároveň nám to dalo malou naději, že někdy půjde přes tyto hodinky odepisovat na SMS.

Pojďme už k jádru věci. Byl Silvestr a já se připravoval na večerní akci, když najednou na mě vybafla aktualizace o velikosti nějakých 228 MB. Říkal jsem si to „Co to je? To asi nebude obyčejná aktualizace firmwaru“. Měl jsem pravdu, tato aktualizace přinesla užitečné novinky. Nyní si lze na hodinkách zapnout navigaci nebo přidat zamykací obrazovku na PIN kód. Ženy určitě potěší, že si nyní můžou spravovat menstruační kalendář přímo v hodinkách.

Bohužel ne vše je tak skvělé, jak se může zdát. Sice nám v hodinkách přibyla aplikace Petal Map, ale aby fungovala, tak hodinky musí být připojeny přes Bluetooth. Nevidíme ani mapu, prostě na hodinkách jen vyjíždí název ulice společně se šipkou, kam máme zrovna zahnout. Doufám, že časem Huawei tuto aplikaci ještě vylepší, protože zatím to opravdu není žádná hitparáda. Navigaci jsem nějak dlouhodobě nezkoušel, takže se neodvážím tvrdit, jak moc ovlivňuje výdrž baterie.

Nakonec ještě přibylo plno výhod ke cvičení, která potěší nejednoho sportovce. Nyní uvidíme západ a východ slunce během cvičení či zóny běžeckého tempa, díky kterým můžete opřít svůj cvik o vědecký základ. Také jsme se dočkali režimu vždy na displeji, který je podporován během cvičení, takže můžete neustále hlídat svou rychlost či spálené kalorie, aniž byste rozsvítili displej

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: Svět Huawei

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.