Hongmeng OS má být používán v Honor TV

Od začátku všech příběhů, kdy se objevil OS Hongmeng existují různá prohlášení, která učinili představitelé společnosti, kteří se na tomto tématu od sebe odlišují a vytvářejí nekonečný zmatek, ale uprostřed všech těchto mylných představ vyšla nová zpráva, která naznačuje, že společnost plánuje spuštění tohoto operačního systému v připravované inteligentní televizi.

Honor TV Concept

Dne 15. července, prezident Honoru Zhao Ming oficiálně oznámil novou kategorii výrobků „Smart Screen“ a potvrdil, že tato TV bude představena na začátku srpna.

Očekává se, že první seznámení s OS bude zahájen s vůbec prvními televizory Honoru, které budou zveřejněny na konferenci Huawei Developer Conference 9. srpna, uvedl zdroj pro průmysl, reportovaný společností Yicaiglobal.

V té době, kdy Zhao oznámil kategorii inteligentních televizí, se také věnoval tomu, že televizor Honor bude vybaven funkcemi, jako je sdílení informací, správa obsahu a interakce s více zařízeními.

Je třeba zmínit, že přihláška ochranné známky Hongmeng OS obsahuje také kategorii „Televize“, která umožňuje její integraci do televizního vysílání. Kromě této kategorie zahrnuje ochranná známka také smartphony, notebooky, tablety a další.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.