Honor 20 a Honor 20 Pro získají novou aktualizaci softwaru

Honor vydává novou aktualizaci softwaru pro nejnovější řadu smartphonů Honor, Honor 20 a Honor 20 Pro. Nejnovější aktualizace přináší důležité nové funkce a několik vylepšení.

Nová řada Honor 20Podle changelogu je funkce Link Turbo dále vylepšena a síť může být inteligentně zrychlena tak, aby vám poskytovala velkou šířku pásma a plynulý internetový zážitek s nízkou latencí.

Kromě toho přidal funkci záznamu HDR v režimu předního fotoaparátu pro zvýšení efektu fotografování. Podporuje také funkci rozpoznávání kostních tónů headsetu FlyPods Pro, nyní také může otevřít platební rozhraní pomocí hlasového ovládání.

Dále vyřešil problém s funkcí odemykání otisků prstů, která v některých případech nefungovala. Pokud chcete aktualizaci zkontrolovat ručně, postupujte takto:

Přejděte na Nastavení> Systém> Aktualizace softwaru> Vyhledat aktualizace. Pokud je k dispozici aktualizace, zeptá se, zda ji chcete stáhnout.

Pokud se aktualizace nezobrazí v nastavení, doporučujeme ji požádat prostřednictvím aplikace HiCare: Přejděte do aplikace HiCare> klepněte na Aktualizovat> klikněte na zaškrtávací políčko a stiskněte Použít.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.