Honor 20 Pro obdrží podporu Google Mobile Services (GMS)

Honor 20 Pro byl oficiálně představen 21. května, ale v prodeji byl zpozděn kvůli problému týkajícímu se certifikace Android. Ale jak se ukázalo, nedávno společnost získala certifikát na Android do Honoru a nyní se budou stahovat služby Google prostřednictvím aktualizace.

Zatímco Android Open Source Project (AOSP) poskytuje běžné funkce na úrovni zařízení, jako je e-mail, volání tak GMS není součástí AOSP. Služba GMS je k dispozici pouze prostřednictvím licence společnosti Google a poskytuje holistickou sadu populárních aplikací, jako jsou Gmail, Youtube, Mapy a cloudové služby.

V současné době je Čína jediným trhem, na kterém je Honor 20 Pro uveden v prodeji, protože společnost začala zavádět novou aktualizaci s verzí Magic UI verze 9.1.0.139, která instaluje službu Google Mobile Service (GMS Core) a také opravu zabezpečení pro červenec 2019.Kromě Číny se Honor 20 Pro připravuje na svůj start v Evropě. Začínat by měl v Německu, kde jeho předobjednávky začínají od 15. července a expedují od 29. července.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.