Honor 20S přichází do Evropy! Je to ale pouze převlečený Huawei P30 Lite

Tento měsíc byli představeny nové výkonné procesory Kirin 990 a Kirin 810. Zároveň také byli uvedeny nové modely Huawei a Honor. Totéž se stane znovu s nadcházejícím Honorem 20S pro Evropu.

Honor 20S


Honor 20S, který je určen pro Evropu se brzy představí v Rusku a číslo konkrétního modelu je MAR-LX1H. Telefon bude dodáván s 6,15-palcovým displejem FHD. Bohužel bude ale zase poháněn procesorem Kirin 710 a ne procesorem Kirin 810, jak by se očekávalo. Měl by mít 4 GB RAM a 128 GB úložného prostoru, ale můžeme očekávat, že se konfigurace malinko změní, aby se odlišil od Huawei P30 Lite.

Telefon dostane trojité zadní kamery s primární kamerou 48MP. Sekundární kamery jsou údajně změněny oproti těm, co má P30 Lite. Verze P30 Lite má 8MP ultraširokou kameru a 2MP hloubkový senzor, to u Honoru nehledejte. K dispozici je také skener otisků prstů namontovaný vzadu a logo Huawei bylo nahrazeno logem Honor v dolní části.

Ostatní specifikace jsou v současné době neznámé. Tiskové vizualizační programy však ukazují, že Honor 20S je k dispozici také v provedení Pearl White, Peacock Blue a Midnight Black.

Honor 20 S

Je to ze strany Huawei bohužel logický krok. Bude se zatím snažit recyklovat na Evropský trh co nejvíce modelů, které mají certifikaci od Googlu. Jestli je to správný krok, to nechám na posouzení Vám. Mě se tenhle styl „rádoby“ prodejů za každou cenu nelíbí. Ale bohužel momentálně Huawei asi nemá na výběr.

Autor: Lukáš

Zdroj:WinFuture

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.