Honor 50 přijde s Google službami, ujišťuje Honor Germany

Zdroj: Weibo

Řada Honor 50 je velmi očekávaná, zejména pro mezinárodní fanoušky značky Honor. Minulý týden výrobce potvrdil, že připravovaná řada smartphonů bude poháněna nově ohlášeným procesorem Snapdragon 778G. Nyní se také potvrdilo, že tato řada bude mít Google služby.

Tyto informace byly potvrzeny oficiálním účtem Honor Germany na Twitteru jako odpověď na otázku, zda bude řada Honor 50 mít mobilní služby Google. To je rozhodně dobrá zpráva pro fanoušky Honor po celém světě. Vzhledem k tomu, že původní tweet se týkal řady Honor 50, lze s jistotou říci, že telefony budou dostupné určitě v Německu.

V loňském roce společnost Huawei prodala Honor společnosti Zhixin New Information Technology Co. Ltd , konsorciu tvořenému různými společnostmi. Po převodu značky na nové vlastníky společnost Honor jednala s mnoha americkými společnostmi. Předtím s nimi obchodovat nemohla, jelikož patřila Huawei. Mezi tyto společnosti například patří Qualcomm a Google – první pro svou čipovou sadu a druhá pro své mobilní služby pro zařízení prodávaná mimo Čínu.

Díky nedávným zprávám nyní víme, že vyjednávání dopadla dobře, a Honor nyní může obchodovat s těmito společnostmi a dalšími společnostmi, které předtím vláda USA zakázala.

Podle mě je tohle skvělá novinka, která ze židle zvedla nejednoho fanouška elektroniky. Bohužel pohled na Huawei je zcela opačný. Má málo komponentů a nemá k dispozici GMS. Jestli to bude takto pokračovat, tak se vůbec nebojím tvrdit, že Honor v daleké budoucnosti Huawei předčí.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.