Honor 8X získává novou aktualizaci EMUI 9.1 s vylepšením baterie a mnohem víc

Honor již spustil vlnu aktualizací softwaru do smartphonu Honor 8X. Nejnovější aktualizace přináší mnoho důležitých vylepšení a oprav. Přidá také opravu zabezpečení z července 2019.

Honor 8X

Podle changelogu aktualizace optimalizuje data časového pásma pro přesnější zobrazení času a také optimalizuje výkon baterie telefonu. Dále opravuje problém, kdy nelze v určitých situacích použít klávesu Swift Key.

V oddělení kamery řeší problém, kdy Fun AR nefungoval. Softwarová verze této aktualizace je EMUI 9.1.0.234 a má velikost jen 132 MB.

Upozornění: Tato verze je spouštěna ve vlnách. Verze EMUI a velikost aktualizace se mohou lišit v závislosti na trhu a modelech.

HonorPokud chcete aktualizaci zkontrolovat ručně, postupujte takto:

Přejděte na Nastavení> Systém> Aktualizace softwaru> Vyhledat aktualizace. Pokud je k dispozici aktualizace, zeptá se, zda ji chcete stáhnout.

Pokud se aktualizace nezobrazí v nastavení, doporučujeme ji požádat prostřednictvím aplikace HiCare: Přejděte do aplikace HiCare> klepněte na Aktualizovat> klikněte na zaškrtávací políčko a stiskněte Použít.

Autor: Lukáš

Zdroj: HonorOfficial

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.