Honor 9X bude spuštěn na globálních trzích, dočkáme se i my?

Honor bude mít premiéru se svým smartphonem řady 9X v Anglii od 17. října a v Nizozemsku 24. října. Společnost Honor dnes potvrdila, že tento smartphone zahájí prodej na všech svých globálních trzích.

V současné době není známo, zda bude tato telefonní řada vydána s nebo bez služeb Google Mobile Services (GMS). Honor 9X však již byl uveden na zařízeních podporovaných Google Play, což znamená, že má přístup k GMS, ale musí se to ještě potvrdit, když se poprvé objeví mimo Čínu.

Honor 9XPro specifikace, Honor 9X a 9X Pro 6,59-palcový displej FHD + Full-View, poháněný procesorem 7nm Kirin 810. Obě tato zařízení jsou osazená baterií 4000 mAh a běží na EMUI 9.1 na základě Android 9 Pie.

Honor 9X má varianty 4/6/8 GB RAM s variantami interního úložiště 64/128 GB, Honor 9X Pro má 8 GB RAM a možnost ukládání 128/256 GB (podporuje rozšíření úložiště).

Pro fotografie je Honor 9X vybaven dvojím zadním nastavením kamery 48MP + 2MP a 16MP vyskakovací selfie kamerou. Honor 9X Pro je vybaven trojitým zadním nastavením kamery 48MP + 8MP + 2MP, s 16MP vyskakovací selfie kamerou. Čidlo otisků prstů je také umístěno na horní straně tlačítka napájení na boku telefonu.

Kromě toho můžeme očekávat, že Honor může vyladit tyto specifikace pro konkrétní trhy.

Teď stačí jen počkat, zda se dostanou i na naše trhy… Většinou tato informace vyjde během několika dnů. Momentálně sem kontaktoval Huawei a čekám na vyjádření.

Autor: Lukáš

Zdroj: HonorOfficial

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.