Honor 9X začíná dostávat aktualizaci EMUI 10 na globálním trhu!

Velmi oblíbený telefon s vyskakovací selfie kamerkou Honor 9X, který získal také maxi baterii s kapacitou 4000 mAh a úžasný fotoaparát s rozlišením 48MP. Tento smartphone se stal velmi oblíbeným kouskem na našem trhu a Honor ho také prodává po trzích na celém světě, kde se těší veliké oblibě.

Honor uvádí na trh novou barevnou variantu Honor 9X „Emerald Green“


Honor 9X je od začátku předinstalován s EMUI 9.1 (Android 9) a nyní dostává nejnovější aktualizaci EMUI 10 (Android 10).

EMUI 10 je postaven na vrcholu Android 10 a přináší nové změny v designu UX, včetně rozvržení uživatelského rozhraní ve stylu magazine, barev Morandi, tmavého režimu, nových ikon, nových animací, vylepšených funkcí ochrany osobních údajů.

EMUI 10 má také vylepšená softwarová vylepšení včetně technologie GPU Turbo zlepšující zpracování grafiky o 60%, zatímco Link Turbo umožňuje smartphonům přístup k více sítím, jako jsou 4G a WiFi, a poskytuje 70% rychlejší rychlost sítě. Super souborový systém EROFS zlepšuje náhodné čtení Androidu o 20% a navíc kompilátor Ark také zrychluje aplikace třetích stran až o 60%.
Verze:

Aktualizace EMUI 10 pro Honor 9X vychází s verzí EMUI 10.0.0.186 v Indii a 10.0.0.182 v jiných zemích, obě aktualizace mají přes 3,6 GB.

Poznámka: Verze EMUI a velikost aktualizace se mohou lišit.

Honor 9X

Evropa:

Zavádění na evropských trzích pro tento měsíc není potvrzeno. Honor však může brzy zahájit spustit aktualizace na Honor 9X i v Evropě. Podle posledních odhadů, by EMUI 10 na Honor 9X mělo být uvolněno do konce března.


Jak aktualizovat:

Přes Nastavení:

    Otevřete Nastavení
    Klikněte na „Systém“
    Klikněte na „Aktualizace softwaru“
    Klikněte na „KONTROLA AKTUALIZACÍ“
    Klikněte na „Stáhnout a nainstalovat“

Přes HiCare(Podpora):

    Otevřete aplikaci HiCare(Podpora)
    Klikněte na kartu „Služby“
    Klikněte na „Aktualizovat“
    Klikněte na „KONTROLA AKTUALIZACÍ“
    Klikněte na „Stáhnout a nainstalovat“

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.