Honor Magic 2 dostává Magic UI 2.1 v Číně

Honor Magic 2 začal dostávat Magic UI 2.1 (Android Pie), který instaluje nové funkce a vylepšení systému, včetně Ark Compiler a EROFS souborového systému.

Honor Magic 2

Honor Magic 2 přijímá Magic UI 2.1 s verzí 9.1.0.123 a velikost této aktualizace je neuvěřitelných 4,84 GB.

Magic UI 2.1 pro Honor Magic 2 instaluje nové uživatelské rozhraní, nový design UI, nové funkce včetně GPU Turbo 3.0, AI Assitant, AI Video Editor, EROFS File System, Huawei Share, Wireless Projection a další.

Aktualizace také obsahuje Ark kompilátor, který může zlepšit plynulost provozu systému Android o 24%, rychlost odezvy o 44% a plynulost aplikace třetích stran až o 60%.

Na druhé straně může systém souborů EROFS zvýšit systémovou rychlost čtení o 20% a ušetřit až 14% úložiště, aby se maximalizovalo využití zdrojů v omezeném prostoru zařízení.

Aktualizace mimo Čínu se u kompilátoru nezmínila, s výjimkou systému souborů EROFS, který zlepšuje správu dat zařízení včetně čtení a zapisování rychlosti.

Již letos v květnu, Honor oznámil, že Honor V20 a Magic 2 budou první zařízení, ktera budou upgradována s Ark Compilerem, ale pouze V20 aktualizaci obdržel. Magic 2 musel čekat do dnešních dnů.

Uvidíme, zda se dostane i brzy k nám do Evropy. Byla by škoda kdyby ne.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.