Honor MagicWatch 2 jdou do prodeje!

Byla jen otázkou času, než se nová generace hodinek od Honoru dostane na náš trh. Konkrétně se jedná o model Honor MagicWatch 2.  Jak jste asi zvyklí, můžete si vybrat ze dvou velikostí ciferníků. Honor totiž stejně jako Huawei nabízí dvě velikosti, tedy konkrétně 46mm a 42mm verze. Je tedy jasné, že si na své přijdou nejen páni ale dámy. Můžete si vybrat ze čtyř různých řemínků. Pánský model s cenou začíná na 4999Kč a za dámskou verzi si budete muset připlatit, protože vyjde na 5999Kč. Honor si dal na hodinkách velmi záležet, takže na zpracování je to opravdu znát.

Honor MagicWatch 2

Pokud se vyznáte ve značce Honor a Huawei, a já pevně věřím že ano. Tak víte, že chytré hodinky Honor MagicWatch 2 jsou „klonem“ chytrých hodinek Huawei Watch GT 2. Lze to i poznat podle téměř totožného vzhledu, navíc hodinky mají i prakticky stejnou konfiguraci. Obě zařízení pohání nově představený procesor Kirin A1. Pánská verze vydrží na jedno nabití až 15 dní a menší dámská verze má výdrž zkrácenou na polovičku, tedy na 7 dní. U pánské verze je dále výhodou vestavěný reproduktor spolu s mikrofonem, takže hodinky můžete využívat i k vyřizování hovorů.

Honor MagicWatch 2

Pokud jste člověk zaměřený na sport, ani v tomhle ohledu Vás hodinky v žádném případě nezanedbají. Hodinky totiž podporují neuvěřitelných 15 režimů cvičení. To ale není vše tyto režimy jsou dále rozděleny ještě na indoor a outdoor.  Máte na výběr například běh, chůze, jízda na kole, plavání a mnohem více. Hodinky jsou samozřejmě vodotěsné, takže Vás můžou doprovázet na Vašich sportovních aktivitách ať už třeba v bazénu nebo moři.

Barevné Varianty

Při ohlédnutí za zdravotními funkcemi ani tady Honor neztrácí a nabídne to samé co verze Watch GT 2. Máte tedy možnost měření spánku, o to se postará technologie Huawei TruSleep 2.0. Huawei uvedl. Že díky této technologii Vám hodinky mohou diagnostikovat až 6 spánkových poruch. Dále funkce Huawei TruRelax Vám zobrazuje úroveň stresu a pomůže Vám ji případně snížit. Samozřejmostí je i nepřetržité sledování tepu pomocí technologie Huawei TruSeen.

Barevné Varianty

V neposlední řade také nesmíme zapomenout na vnitřní paměť 4GB. Pokud si budete chtít do hodinek nahrát vlastní hudbu tak hodinky Honor Vám uvolní 2GB jen pro Vás a Vaše skladby. Hodinky Vám samozřejmě dokáží zobrazit příchozí hovory, sms, emaily. Málem bych zapomněl sdělit, že hodinky mají zabudované GPS, takže pokud se rozhodnete jít si zaběhat případně sednou na kolo, nemusíte sebou tahat mobilní telefon.

Autor: Lukáš

Zdroj:HiHonor

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.