Honor MagicWatch 2 jsou ve variantách 42 mm a 46 mm

Jak jistě víte, společnost Honor představila nové inteligentní hodinky. Honor Magic Watch 2 s novým designem, vysokou životností baterie, nízkou spotřebou energie a dalšími funkcemi pro sledování aktivity a fitness.

Honor MagicWatch 2 má 1,25palcový dotykový displej AMOLED 2,5D s rozlišením 454 × 454 pixelů. Přední panel těchto chytrých hodinek Vás zaujme velikou zobrazovací plochou a minimálním rámečkem okolo pro maximální uživatelský komfort.

Honor WatchMagic 2Honor MagicWatch 2 je vyráběn ve dvou velikostech 42 a 46 mm, k dispozici ve sportovních a klasických variantách. Certifikace 5ATM těmto inteligentním hodinkám umožňuje být až 50 metrů hluboko pod vodou.

Nové náramkové hodinky jsou poháněný čipem Kirin A1. Hodinky dokáží změřit srdeční tep i pod vodou a jako bonus zde máte měření saturace kyslíku v krvi.

Kromě toho hodinky zahrnují 24hodinové sledování srdečního rytmu v reálném čase, rozpoznávání plavání, mají vědecký spánkový režim, připomenutí hovoru, výškový barometr, tlakový monitor, několik sportovních režimů. Samozřejmostí jsou přizpůsobitelné ciferníky.

Dodává se s vylepšenou baterií 455 mAh v porovnání s předchozí verzí, která měla pouze 178 mAh je to znatelný rozdíl. Společnost dokonce tvrdí, že při klasickém použití vydrží až 18 dní.

Na pouzdře hodinek budete mít po dvě fyzická tlačítka Power a Functionality.

Honor MagicWatch 2 také podporují hlasové hovory přes připojení Bluetooth. Uživatel si také nově může do hodinek uložit až 500 skladeb ve formátu MP3 a nic mu nebrání zařízení využívat jako přehrávač hudby.

Cena:

Honor MagicWatch 2 46mm je dodáván ve čtyřech barvách a je k dispozici ve dvou verzích, edice Carbon Black Sport za cenu 1199 CNY (170 USD) a Lien brown fashion Edition za cenu 1399CNY (198 USD).

Honor MagicWatch 2 46mm je v Číně v předprodeji od 27. listopadu a první prodej je naplánován na 12. prosince.

Zatímco verze Honor MagicWatch 2 42 mm jsou nastavené ceny za 1099 CNY (156 USD) a 1399 CNY (198 USD) a budou uvedeny v lednu 2020.

Na České ceny zatím čekáme, neměli by se ovšem lišit od předešlých modelů, ceny budou téměř totožné. Jakmile je Honor zveřejní pro Český a Slovenský trh, budete první, kdo se to dozví!

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.