Honor nám představil nové hodinky Watch GS 3, specifikacemi nadchnou

Honor Watch GS 3 / Zdroj fotografie: Honor

Honor měl včera akci, na které představil nový skládací smartphone, ale nebylo to jen o něm. Společnost na této akci rovněž odhalila Honor Watch GS 3, což jsou nové hodinky s životně důležitými funkcemi. O Watch GS 3 jsme se už oficiálně dozvěděli kolem srpna loňského roku a od té doby se tyto hodinky objevovaly častěji a častěji. Chytré hodinky jsou robustní a velice elegantní. Tělo mají vyrobeno z nerezové oceli, ve kterém je zapuštěno 3D sklíčko s lunetou. Tělo váží 44 g a jeho tloušťka činí příjemných 10,5 mm.

Displej je o velikosti 1,43 palce s rozlišením 466 x 466 pixelů a hustotou pixelů 326 ppi. Kapacita baterie je 451 mAh, která má mít údajně výdrž 14 dní. Bohužel, se zapnutou GPS vydrží směšných 30 hodin. Zařízení podporuje rychlonabíjení, ostatně 5 minut v zásuvce vám vystačí na celodenní používání. Další skvělou věcí je nový měřič tepové frekvence, který slibuje 97% přesnost. Dále je zde podporováno neustálé měření kyslíku v krvi a sledování vašeho spánku s až 200 tipy pro jeho zlepšení. To je opravdu úctyhodné.

Honor Watch GS 3 / Zdroj fotografie: Honor

Díky dvoufrekvenčnímu určování polohy zde nalezneme podporu hned pěti hlavních satelitních konstelací, kterými jsou GPS, Galileo, GLONASS, BeiDou a NAVIC. Dále uživatelé můžou využít až 100 integrovaných sportovních režimů, z nichž 10 je definováno jako profesionálních. Systém běží na LiteOS a jsou poháněny čipovou sadou Apollo4 se 4GB úložištěm. V Číně s nimi lze platit a to pomocí aplikace AliPay, která v Česku, potažmo celé Evropě není podporována. Na konec mají hodinky voděodolnost a to do 5 ATM, což je ve své podstatě IP68.

Honor Watch GS 3 budou dostupné ve stříbrné, zlaté a černé barvě s názvem Racing Pioneer. Stříbrná a zlatá varianta je dodávána s koženými řemínky, kdežto černá barva má odolný gumový řemínek. Stříbrná a zlatá varianta bude stát 235 USD, mezitím co černá pouze 205 USD. Dostupnost zatím není známá, ale předpokládáme, že se do Evropy podívají.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.