Honor oznamuje novou variantu Olive Green pro Honor Band 5

Nejnovější fitness náramek od Honoru, Honor Band 5 byl uveden na trh ve třech barvách – Meteorite Black, Coral Pink a Midnight Navy a Band 5 nyní dostává novou verzi Olive Green. Společnost však zatím prozradí jakékoli informace týkající se nové varianty.

Olive Green Band 5

Honor Band 5 je vybaven barevným 2,5D displejem AMOLED o velikosti 0,95 palce s rozlišením 240 × 120. Má monitor srdečního tepu v reálném čase a je poháněný baterií 100 mAh s až 14 dny pracovní doby.

Band 5 sleduje a zobrazuje data, jako je srdeční frekvence, doba tréninku, vzdálenost, frekvence kroku, rychlost, kalorie a aerobní / anaerobní výsledky pro podrobnější plán cvičení.

Monitor SpO2 HONOR Band 5 sleduje hladiny saturace kyslíkem v krevním řečišti a technologie sledování srdeční frekvence TruSeen 3.0 sleduje aktivní a klidovou srdeční frekvenci uživatele.

Band 5 má také ciferník Remote Music Control, který umožňuje uživatelům provádět úkoly, jako je nastavení hlasitosti hudby, změna písní, pauza a možnosti přehrávání přímo na zápěstí.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.