Honor Play bohužel nezíská aktualizaci na EMUI 10 / Android 10

Přicházím se smutnou zprávou pro uživatele zařízení Honor Play, kteří dychtivě čekají na aktualizaci EMUI 10 / Andorid 10, protože společnost nyní potvrdila, že tento smartphone neobdrží nejnovější aktualizaci EMUI.

„Je nám líto, že vás musíme informovat, že EMUI 10.0 / Android Q nebude pro vaše zařízení k dispozici kvůli hardwarovým omezením, protože vyžaduje vyšší technické specifikace hardwaru pro optimální výkon. Děkujeme za pochopení a trpělivost, “uvedla společnost.

Honor PlayTento důvod pro nás nedává smysl, protože Honor Play přichází s těžkými technickými údaji, včetně dobré hardwarové podpory.

Honor Play využívá technologii Kirin 970 – stejný procesor jako série Honor 10 a Huawei P20. Má 4/6 GB RAM, 64 GB úložiště, podporuje rozšiřitelné úložiště pomocí microSD (až 256 GB) a 3 750 mAh baterii. Má 6,3palcový displej 19,5: 9 se skutečně působivými pozorovacími úhly.

Je třeba poznamenat, že Honor Play má téměř stejné specifikace jako Huawei P20, což Huawei již potvrdil pro aktualizaci EMUI 10 nebo Android Q.

Další pozoruhodnou věcí je, že Honor Play byl spuštěn po Huawei P20 Pro. Oba chytré telefony byly v době uvedení na trh vybaveny systémem Android 8.1 nebo EMUI 8.2. V současné době byl Honor Play upgradován na EMUI 9.1 na základě Android 9 Pie.

Honor PlayNěco podobného se stalo v případě Honor 10, který společnost představila v květnu 2018 se systémem Android 8.1 a je totožná s Honor Play.

Když jsem již dříve kontaktoval podporu, odpověděli, že telefon je v procesu schvalování, aby se ověřila způsobilost pro tuto aktualizaci, ale nyní vyřadili Honor Play úpně.

Tuto situaci budu nadále sledovat abych mohl případně donést aktuální informace!

Autor: Lukáš

Zdroj: HonorIndia

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.