Honor Play dostává listopadovou bezpečnostní opravu, jak to vypadá s EMUI 10?

Debata o způsobilosti modelu Honor Play k EMUI 10 je mezi jejími uživateli hlavním tématem, již několik týdnů. Ale bohužel stále neexistuje oficiální potvrzení o nejnovějším stavu upgradu operačního systému. Mezitím se Honor rozhodl odeslat novou aktualizaci systému pro tento telefon, což může časem otevřít jeho cestu k EMUI 10.

Honor PlayNejnovější aktualizace pro Honor Play opravuje problém, kdy výkon v určitých situacích klesá. Dále aktualizace integruje vylepšení zabezpečení z listopadu 2019.

Oprava zabezpečení z listopadu 2019 aplikuje opravy na 3 kritické chyby, 15 vysokých bezpečnostních chyb a 1 chybu střední úrovně na chytrých telefonech Huawei / Honor. O jaké konkrétní chyby se jednalo Honor neprozradil.

Verze:

Honor Play přijímá nejnovější aktualizaci zabezpečení pomocí EMUI 9.1 verze 9.1.0.351.

Poznámka: Verze a velikost EMUI se mohou lišit v závislosti na zemi.

Pokud chcete aktualizaci zkontrolovat ručně, postupujte takto:

Přejděte na Nastavení> Systém> Aktualizace softwaru> Vyhledat aktualizace. Pokud je k dispozici aktualizace, zeptá se, zda ji chcete stáhnout.

Nebo přejděte na HiCare> Aktualizace> Vyhledat aktualizace.

 

EMUI 10


EMUI 10:

Minulý měsíc Honor vypustil říjnový patch pro Honor Play a společnost nyní posílá novou aktualizaci tohoto smartphonu.

Díky tomu, že Honor Play dostává stále aktualizace EMUI v rámci čtvrtletního cyklu, bych řekl, že  se zvyšují naděje na EMUI 10.

Podobně stejná posloupnost aktualizací, která byla zavedena na Honor 8X za jediný měsíc, znamenala spuštění programu EMUI 10.0 Beta. V následujícím měsíci. Budeme však muset stále čekat na oficiální potvrzení tohoto tématu. Zda se konečně Honor Play dočká.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.