Honor V Purse: Je to ještě vůbec telefon nebo módní doplněk?

Honor
Zdroj: HONOR

Dnes jsme byli v Berlíně na veletrhu IFA v napětí. A to z toho důvodu, že měl Honor uvést dva nové skládací telefony pro evropský trh. O tom prvním se vědělo, že bude Honor Magic V2, který byl nedávno představen v Číně. Je to vlajkový skládací telefon, který nabízí mnoho funkcí, ale o něm to dnes nebude. My se totiž budeme bavit o Honoru V Purse, což je smartphone, který by pravděpodobně čekal málokdo. Jedná se totiž o spotřební elektroniku, ale zároveň módní doplněk.

Honor
Zdroj fotografie: Svět Huawei

Nový V Purse je skládací s tím, že má vnější displej. To mnoho uživatelům může vadit, ale v tomto případě to má svůj smysl. Protože na telefon můžete dát různé řetízky tak, aby jste si ho upravili dle vlastních představ. Honor nám novým zařízením chce ukázat, že i elektronická zařízení mohou být vnímána jako módní doplněk.

Na vnější obrazovce můžete dle libosti měnit plochu, která může vypadat různě. Pokud se chyystáte někam na večeři, tak si můžete zvolit řetízek, na kterém jsou různé symboly, jako jsou zprávy nebo nota. Po klepnutí na ně se vám prakticky zobrazí údaje o daném symbolu. Když tedy kliknete na zprávy, tak například uvidíte příchozí zprávy z Messengeru či jiných sociálních sítí.

Čínská společnost si na celém konceptu tohoto unikátního AoD dala záležet. Spolupracovala totiž hned s několika významnými osobnostmi v rámci módy. Mezi ně patří ředitel designu pánského oblečení Burberry – Brama Van Diepen nebo děkan Mezinárodní vysoké umělecké školy v Číně – Xiao Hui Wang. Honor rovněž plánuje spustit platformu, ve které budou moct vývojáři sdílet své výtvory s ostatními, a vy je tak budete moci použít na svůj telefon.

Honor
Zdroj fotografie: Svět Huawei

A nakonec docela nepřekvapivě čínská značka myslela na životní prostředí. Opasky či řemínky totiž vyrobila z udržitelných materiálů, jako je veganská kůže. Bohužel se však ještě nový Purse neprodává. Prozatím jde o koncepční telefon, ale vzhledem k tomu, že už je oficiálně odhalen, tak by jeho spuštění mělo být do několika měsíců. Nakonec George Zhao odhalil, že pant nového telefonu vydrží až 400 000 ohnutí.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, gsmarena.com

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hodnocení: 2

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *