Honor V30 Pro odhaluje zadní design! Čeká nás spolupráce s automobilkou Aston Martin?

Společnost Honor představí 26. listopadu vlajkovou loď chytrých telefonů Honor V30. Nedávno oficiální promo video telefonu odhalilo design modulu zadní kamery Honor V30. To ukazovalo úžasné trojité zadní kamery. Spolehlivý tipař dnes sdílí obrázek Honor V30. Vzhledem k tomu, že je vybaven čtyřmi kamerami na zadní straně, zdá se, že by to mohl být telefon Honor V30 Pro 5G.

Obrázek ukazuje, že smartphone má na zadním panelu vzor ve tvaru písmene V, který se zdá být vyroben ze skla. V pravém horním rohu zadního panelu je uveden text „AI Vision“. K dispozici je neobvyklý obdélníkový kamerový modul, který obsahuje tři svisle umístěné objektivy fotoaparátu a vedle něj je čtvrtý objektiv s LED bleskem.

Honor V30 Pro

Může to být Honor V30 Pro, protože smartphone, který byl nedávno spatřen v promo videu Honor, má poněkud odlišné nastavení fotoaparátu. Na výše uvedeném obrázku je LED blesk umístěn vedle třetího objektivu, zatímco na snímku pořízeném z promo videa Honor ukazuje LED blesk vedle prvního fotoaparátu. Je také vybaven obdélníkovým kamerovým modulem s pouze třemi kamerovými senzory.

Snímek z promo videa Honor

Zdá se tedy, že Honor V30 by mohl být vybaven třemi kamerami na zadní straně, zatímco Honor V30 Pro by mohl přicházet se čtyřmi kamerami. Konfigurace kamer na smartphonu Honor V30 a V30 Pro však dosud nejsou známy. A můžeme se opřít jen o pár neoficiálních informací.

Vrátíme-li se zpět k uniklému snímku Honoru V30 Pro, zdá se, že na levém okraji má ovládání hlasitosti. Také to vypadá, že telefon je vybaven senzorem otisku prstu namontovaným na boku, který by mohl být zabudován pod tlačítkem napájení. Jeho předchůdce Honor 20 Pro byl také vybaven touto čtečkou otisků prstů.

Promo snímek Honor V30 Pro a Aston Martin

Jak jistě víte, tak různí výrobci smartphonů z Číny, jako jsou Huawei, OnePlus a OPPO, se spojili s luxusními značkami sportovních automobilů, aby uvedli prémiové verze svých vlajkových telefonů. Jistě jste si viděli výše je uniklý plakát, který se ukázal na SlashLeaks. Ukazuje nám, že by mohla existovat edice Honor V30 Pro 5G Aston Martin, která může přijít s vylepšenými specifikacemi oproti klasické V30 Pro.

Co říkáte na toto spojení? Je to lepší, něž Porsche design?  Já jsem mile překvapen a nebojím se říct, že tohle bude od Honoru rána do černého! Protože kupce si to určitě najde, a navíc ho to posune o kousek blíže mezi výrobce luxusních smartphonů.

Autor: Lukáš

Zdroj:GizmoChina

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.