Honor V30 Pro – Rozbalení a první dojem

Značka Honor v úterý tento týden oznámila smartphony Honor V30 a V30 Pro v Číně. Oba modely vyšly jako první smartphony značky s funkcí 5G a přinášejí 5G do segmentu střední řady.

Díky zahraničním webům převážně z Číny se nyní můžeme podívat na nový Honor V30 Pro z první ruky.

Honor V30 Pro

Honor V30 Pro je nejvyšší verze a nese stejný design jako model V30, takže si to vezměte i jako analýzu designu Honor V30. Abychom vás nenechal na pochybách, dva modely se liší pouze v několika aspektech, včetně jejich konfigurace paměti. V30 je k dispozici v 6 GB RAM a 8 GB RAM s možností pouze 128 GB úložiště. Zatímco V30 Pro přichází v 8 GB RAM a 128 GB a 256 GB. V30 Pro má také o něco menší 4100mAh baterii s podporou rychlého nabíjení 40 W a podporou bezdrátového nabíjení. Na V30 chybí bezdrátové nabíjení, i když obsahuje o něco větší kapacitu 4200 mAh.

Honor V30 Pro

Pokud jde o design, Honor V30 Pro 5G využívá na svém LCD displeji IPS LCD s úhlopříčkou 6,57 palce s plným HD + rozlišením 1080 x 2400 pixelů a poměrem stran 20: 9. V eliptickém výřezu jsou umístěny dva selfie fotoaparáty. Výřez zajišťuje, že rámy nahoře jsou oříznuty, což mu dává poměr obrazovky 91,46%.

Snímač otisků prstů telefonu je umístěn na pravém okraji zabudovaném do tlačítka napájení. Honor V30 má stejný duální fotoaparát v displeji s děrovacím otvorem a je dodáván se čtečkou otisků prstů na boku. Oba telefony nabízejí poměr obrazovky k tělu 91,46 procenta.

Na zadní straně, V30 Pro je rozmístěno trojité nastavení kamery uspořádané svisle uvnitř poměrně širokého modulu. Modul má v sobě umístěn i LED blesk. Protože zařízení přichází s bezdrátovým nabíjením, používá V30 Pro skleněný zadní panel. Neexistuje žádný snímač otisků prstů namontovaný vzadu ani v displeji. Místo toho zařízení získalo skener otisků prstů namontovaný na boku. Skener je integrován s tlačítkem napájení a je umístěn těsně pod kolébkou hlasitosti na pravé straně obrazovky.

Honor lehce upravil ukládání sim karty do svého zařízení, proto je zásobník SIM odstraněn ze strany telefonu. A nyní je umístěn na spodním okraji telefonu lemujícím port USB-C a mikrofon. Mřížka reproduktoru je na druhém okraji nabíjecího portu.

Zařízení podporuje superrychlé bezdrátové nabíjení 27 W a zpětné bezdrátové nabíjení 7,5 W.

Honor V30 Pro má rozměry 162,7 × 75,8 x 8,8 mm a váží 206 g. Tloušťka a hmotnost jsou o něco menší než V30 5G kvůli uvedené odchylce ve velikosti baterií.

Autor: Lukáš

Zdroj: Weibo,GizmoChina

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.