Honor V30 zřejmě dostane 90Hz displej

Podle informací přicházejících z Weibo. Chytrý nadcházející 5G smartphone z dílny Honoru Vera30 / V30 přijde s obnovovacím kmitočtem 90 Hz, ale vlajková loď Huawei Mate 30 může mít oproti němu běžný 60Hz displej.

Obnovovací frekvence displeje je zodpovědná za zobrazování hladkých vizuálních efektů na obrazovce a čím rychleji se obnovuje, tím lepšímu vizuálnímu zážitku bude uživatel vystaven. Samozřejmě se to také projeví například u hraní her nebo jiné multimediální zábavy.


Honor V20, uvedený na trh v loňském roce, byl pro společnost docela úspěšný a 64bitové hry, jako je Fortnite, provozují na tomto smartphonu maximum při 60 FPS, proto jej přijali i někteří profesionální hráči.

Honor Vera30 jako nástupce a 5G chytrý telefon musí tedy poskytovat lepší kvalitu obrazu, lepší AR / VR a lepší celkový zážitek ze sledování displeje. Proto se společnost může rozhodnout jít s 90Hz displejem.

Nevíme však, proč prémiový smartphone, jako je Huawei Mate 30, přijde s displejem, který má pouze 60 Hz. I když existuje také několik důsledků, že verze 5G může získat vyšší obnovovací frekvenci, ale zatím není nic potvrzeno. Musíme tedy počkat co nám bude představeno 19. září v německém Mnichově.

Autor: Lukáš

Zdroj: Weibo

Štítky:,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.