Honor View10 / V10 v Evropě dostává aktualizaci zabezpečení

Honor zahájil registraci uživatelů Honor View10 pro nejnovější program EMUI 10 beta v asijských zemích. A mezitím v Evropě, View10 nyní přijímá bezpečnostní záplaty.

Nejnovější aktualizace Honor View10 v některých zemích přináší obří opravu obsahující aktualizaci zabezpečení ze září a říjnu 2019 a na některých jiných místech dostává zabezpečení z listopadu 2019.

Zabezpečení za listopad 2019 přináší na chytrých telefonech Huawei / Honor opravy několika důrazných bezpečnostních chyb.

Honor V10


 

Verze:

Honor View10, který dostává listopadovou aktualizaci zabezpečení s EMUI verze 9.1.0.358 tak velikost je pouhých 242 MB. Zatímco kombinovaná oprava říjen + září přichází s verzí EMUI 9.1.0.356 a má obrovskou velikost 4,25 GB.

Tato velká aktualizace také opravuje problém, kdy se kamera opakovaně znovu rozostřila při záznamu videa v určité situaci. Tato oprava bude také zavedena jako samostatná aktualizace v jiných regionech.

Poznámka: Verze a velikost EMUI se mohou lišit v závislosti na zemi.

 

Aktualizace Honoru V10Zkontrolujte aktualizaci ručně:

Přejděte na Nastavení> Systém> Aktualizace softwaru> Vyhledat aktualizace. Pokud je k dispozici aktualizace, zeptá se, zda ji chcete stáhnout.

Nebo přejděte na HiCare> Aktualizace> Vyhledat aktualizace.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.