Honor Vision s HarmonyOS oficiálně odhalena

Tak nyní konečně společnost Honor oficiálně oznámila Honor Vision jako svůj první produkt Smart Screen (TV) a jako první přichází s vlastním vyvinutým operačním systémem HarmonyOS nebo chcete-li Hongmeng OS.

Zhao Ming představuje Smart Screen

Zhao Ming, prezident Honor uvedl, že Honor Vision je dodáván ve dvou verzích včetně varianty Pro s vyskakovací kamerou (podpora 1080p), obě verze mají displej s úhlopříčkou 55 palců a rozlišení 4K. Displej má poměr obrazovky k tělu 94%, protože šířka okraje televizoru je pouhých 6,9 mm.

Honor Vision je poháněn osmijádrovým čipem Honghu 818, který obsahuje dvě jádra A73 a dvě jádra A53 a čtyři jádra GPU Mail-G51. Televize také nabízí integrovanou technologii optimalizace kvality zvuku Histen, možnosti Wi-Fi. Čipy AI umožňují funkce AI, jako je rozpoznávání obličeje, rozpoznávání polohy a další.

Tento televizor je dodáván s Harmony OS, zcela novým uživatelským rozhraním, aplikacemi a umožňuje také připojit několik dalších zařízení pro zážitek napříč platformami, jako je například provádění videohovoru přímo pomocí Honor Vision na chytrý telefon.

Honor Smart Screen

Ceny:

Honor Vision standardní verze za cenu 3799 juanů (537 $) a verze Pro je cena za 4799 juanů (679 $). Prodej této televize bude zatím zahájen 15. srpna v Číně.

Další podrobné novinky budu sledovat a průběžně informovat.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.