Honor X20 5G a Honor Play5T Pro unikají v renderech ještě před uvedením

Zdroj: hihonor.com

Honor dnes potvrdil, že smartphone Honor X20 5G bude debutovat 12. srpna v Číně. Několik hodin po oznámení unikly rendery smartphonu. Kromě toho se objevily také rendery dalšího telefonu od Honoru s názvem Honor Play5T Pro.

Podle vykreslení, které je ve vysokém rozlišení, je Honor X20 5G vybaven displejem s výstřelem ve tvaru pilulky vlevo nahoře. Jedná se o 6,67palcový FHD+ LCD displej s 391 PPI.

Na druhou stranu, Honor Play 5T Pro má displej s jediným otvorem a rozlišením FullHD+. Má 6,6palcový LCD panel s tenkými rámečky nahoře a po stranách.

S přechodem dozadu má X20 5G kruhový modul fotoaparátu podobný designu vlajkové lodi od Honoru. Modul kamery má trojitý zadní kamerový systém obsahující 64MPx primární objektiv, 2MPyxmakro snímač a 2MPx hloubkový senzor pro rozostření pozadí. Play5T Pro má vertikální kamerový modul se dvěma fotoaparáty. Má 64MPx hlavní objektiv a 2MPx hloubkový senzor, rovněž pro rozostření pozadí.

Mimoto rendery odhalují barevné varianty smartphonů. X20 5G má tři odstíny – Night Black, Titanium Silver a Aurora Blue. Zdá se, že Play5T Pro se chlubí barevnými variantami Silver a Black.

Zdroj: hihonor.com

Kromě renderů se objevily také specifikace smartphonů. Očekává se, že X20 5G bude poháněn čipovou sadou MediaTek Dimensity 900 5G. Play5T Pro bude poháněn čipovou sadou MediaTek Helio G80. Očekává se, že duo bude k dispozici ve verzi až 8 GB RAM a 256 GB vestavěného úložiště.

X20 5G bude mít 4 300 mAh baterii s podporou rychlého 66W nabíjení. Uvádí se, že Play5T Pro má baterii o kapacitě 4 000 mAh s 22W rychlým nabíjením. Očekává se, že telefony poběží na Androidu 11 s Magic UI 4.2.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.