Huawei 5G licenční nabídka je skutečná, říká Ren Zhenfei

Brzy poté, co se Huawei objevil na americkém seznamu subjektů, zakladatel a generální ředitel Huawei, Ren Zhenfei přišel s nabídkou licence na technologii 5G pro americké firmy. A jak to vypadá, řešení zřejmě myslel smrtelně vážně, protože podal skutečnou nabídku, říká zpráva.

Paul Scanlan, technický ředitel obchodní skupiny Huawei pro operátory nedávno řekl, že licenční nabídka 5G je platná a kdokoli ji může koupit, aby s námi mohl spolupracovat.

Huawei 5G„Už jsme to udělali dříve.“ V roce 2003 jsme licencovali naši 3G technologii společnosti Motorola, takže to není nic nového je to skutečná nabídka. Pokud nám opravdu nevěříte a existuje společnost, která je schopna něco udělat s [naší IP], pak jděte na to a soutěžte s námi, “řekl Paul.

„Pokud jde o síťové vybavení, je hotovo.“ Co se týče spolupráce s USA, vývoj na 5G má omezený nebo žádný dopad. “

Úředník také uvedl, že Huawei je schopen vyrábět své výrobky bez součástí USA, ale to přinese zásah v dodavatelském řetězci průmyslu a přístup na trh po celém světě bude omezen na omezený přístup před budoucí sítí 6G.

Americká administrativa tvrdí, že Huawei představuje ohrožení národní bezpečnosti a používá v síťovém vybavení tajná zadní vrátka. Na druhou stranu společnost Huawei tato obvinění zcela popřela a uvedla, že její vybavení je bezpečné používat.

Americký prezident také naléhavě žádá své spojence, aby zakázali Huawei účast na rozvoji sítě 5G, což většina z nich v Evropě nedodržela.

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.