Huawei a Baotong budou spolupracovat na technologii 3D očí

Sídlo společnosti Huawei / Zdroj fotografie: depositphotos

Čínský technologický gigant Huawei už delší dobu spolupracuje s čínským výrobcem technologií Baotong Technology. Konkrétně se zaměřují na spolupráci v oblasti chytrých technologií včetně technologie nazývané „3D oči“. Termín je to docela skutečně zajímavý a my nyní prozkoumáme, jaké informace o této záležitosti v současnosti máme.

Podle čínských médií bude Baotong Technology sdílet svůj chytrý dopravní systém, technologii autonomního řízení a 3D snímání okolí (3D oči) s podniky Huawei. Ty pomohou společnosti Huawei dosáhnout cílů v různých oblastech podnikání.

Tuto technologie společnost Huawei s největší pravděpodobností využije u svého vývoje autonomních vozidel. Přeci jenom by to dávalo smysl, když vezmeme v potaz, jak se Huawei v tomto odvětví posledních pár let ve velkém angažuje. Je tedy zřejmé, že to pomůže Huawei urychlit její vývoj, a získá při této spolupráci drahocenné zkušenosti.

Tato nejnovější spolupráce přišla během Metaverse Innovation Alliance ve městě Wuxi v Číně. Tuto alianci společně založila Baotong Technology a řada podniků a institucí. Metaverse Innovation Alliance je první ve městě na úrovni prefektury v zemi.

Technologie Baotong:

Společnost vyvíjí především mobilní online hry a působí v různých oblastech průmyslových podniků. Baotong Technology oznámila příjem 1,972 miliardy juanů, což je meziroční nárůst o 1,03 % ve 3. čtvrtletí 2021. Zisk činil 333 milionů juanů, meziročně o 5,39 % více. Mezitím odečtený nečistý zisk činil 324 milionů juanů, meziročně o 4,33 % více.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Honorfacts.com

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.