Huawei a jeho akce na Black Friday!

Určitě si nejde nevšimnou letošní akce Black Friday. I když já tyto akce moc nevyhledávám, tak popravdě ani nemusím, není snad hodina, aby na Vás někde nějaká reklama nevyskočila. Ať už z radia, televize nebo od kolegy z práce, který byl zaujat nějakou výhodnou nabídkou.

No, proč to ale píšu. Huawei letos spustil opět svůj slevový černý pátek a má tam několik zajímavých typů ke koupi. Tak jsem si řekl, že by byla škoda, aby Vám nějaká nabídka unikla.


Huawei letos přišel z akční nabídkou na telefon Mate20 Pro. Nejenom, že Vám ho nabídne za zvýhodněnou cenu, krásných 12999Kč, ale dokonce Vám k němu přidá jako dárek HuaweiMediaPad T3 zcela zdarma!


Jako další chuťovku si pro Vás Huawei nachystal s řadou Huawei P30. Konkrétně se jedná o model P30 Pro. Který můžete získat v několika kombinacích.

První varianta Vám nabídne model Huawei P30 Pro se 6GB RAM a 128 GB interního úložistě, ke kterému dostanete i ozdobný kryt vytvořený firmou Swarovski. Cena tohoto kompletu je 18499Kč.

Druhá varianta je neméně zajímavá. Tady se opět jedná o Huawei P30 Pro ve verzi 6GB RAM a 128GB interního úložiště. Zde si ale můžete vybrat z několika pouzder. Máte na výber silikonové pouzdro, Smart View flipové pouzdro, Wallet pouzdro a průhledné pouzdro. Cena za tento komplet je 17999Kč.


Další nabídka se týka MateBooku D. Huawei Vám ho nyní nabízí za úžasných 16999Kč. A jako dárek k němu dostanete Huawei originální batoh a bluetooth myš.


Další nabídka smartphonů se zaměřila na střední třídu. Máme tu na výběr hned dva stroje.

První nabídka obsahuje Huawei Y6 Prime 2018, ke kterému dostanete zdarma PowerBanku 6700mAh a ochraný kryt. To všechno za 2599Kč.

Druhá nabídka je taky zajímavá, protože zde můžete získat Huawei P20 Lite a jako dárek si k telefonu odnesete Chytrou váhu Huawei a pruhledný kryt na telefon. Tohle všechno Vás přijde na 4499Kč.


A jako poslední nabídku tu mám pro Vás akci na Huawei Watch GT. U této akce si myslím, že si každý přijde na své.

Začneme asi tou pro mě více zajímavou. A to je sleva na první generaci Huawei Watch GT. Ty si nyní můžete zakoupit za suprovou cenu 3699Kč.

Poslední nabídka je zvýhodněná cena na novou generaci Watch GT2. Nejenom, že si je můžete zakoupit za skvělou cenu 5999Kč, ale navíc k tomu dostane zdarma další kožený nebo gumový pásek.


Galerie Akcí:

Pokud Vás nějaká nabídka zaujala, můžete mrknou přímo na stránky českého zastoupení Huawei.

Autor: Lukáš

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.