Huawei a Maxis jsou nyní obchodní partneři pro rozvoj 5G

Malajská telekomunikační společnost a společnost poskytující digitální služby – Maxis spojily své síly aby spolu dne 3. října podepsaly dohodu, která má pomoci posílit adaptaci 5G technologie Malajsie.

Arshad Raja Tun Uda, předseda Maxis, přední konvergované komunikační a digitální služby v Malajsii, uvedl, že dohoda je pro zemi důležitým krokem vpřed.

Logo spolešnosti MaxisPodle dohody bude Huawei dodávat zařízení a služby 5G po dobu tří let, což společnosti Maxis umožní modernizovat stávající sítě tak, aby byly kompatibilní s 5G před veřejným zahájením.

Dohoda také zahrnuje technickou podporu odborníků Huawei, včetně vzdělávacích programů a plánování, provozu a údržby sítě 5G.

Huawei 5G


„S nasazením technologie 5G předpokládáme, že Malajsie projde fází rychlé digitální transformace. Očekává se, že technologie 5G urychlí zavedení internetu věcí (IoT), který bude součástí implementace komplexního řešení, které pokrývá dodavatelský řetězec, aby splňovalo požadavky na budování inteligentního národa, “řekl Ryan Ding, prezident obchodní skupiny Huawei Carrier.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.