Huawei a Sunrise otevírají první výzkumné středisko 5G v Evropě

14. října oznámila společnost Huawei a švýcarský telekomunikační operátor Sunrise první společné inovační centrum 5G v Evropě, které provádí výzkum a vývoj aplikací 5G pro soukromý i obchodní sektor.

„Úspěšný podnik 5G vyžaduje zdravé a prosperující obchodní prostředí. To je to, pro co je JIC zřízen: inovovat, zažít a inkubovat služby 5G. řekl Ryan Ding, výkonný ředitel, generální ředitel společnosti Carrier BG, Huawei.


Sunrise se s pomocí zařízení Huawei 5G se stalo prvním poskytovatelem služeb na světě, který spustil cloudové herní služby s rozlišením 4K prostřednictvím sítě 5G.

Poskytovatel sítě v současné době vyvíjí případy použití, jako je pomoc zemědělcům při sledování chování zvířat, vysokorychlostní zpracování údajů o dronech a robotika k zachycení a sběru obrazu polí a jejich zpracování pro analýzu.

Sunrise rozšířila své partnerství se společností Huawei a poskytla 5G ve více než 260 švýcarských městech a vesnicích, včetně slibu poskytnout maximální rychlost 5G po celé zemi a umožnit tak širokopásmový internet, HD-TV, interaktivní herní služby 5G atd.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral

Štítky:,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.