Huawei Band 4, nový parťák na Vaše zápěstí

Na minulé zahajovací akci společnost Huawei oznámila náramek Huawei Band 4, její nejnovější fitness tracker. Předpokládalo se, že Huawei Band 4 bude představeno v září série Mate 30 jako Huawei Band 4 Pro, ale nestalo se tak.

Huawei Band 4

Huawei Band 4 sdílí mnoho funkcí s Honor Band 5i, který byl představen pro čínský trh celkem nedávno. Má barevný displej TFT o velikosti 0,96 palce 80 x 160 a je poháněn procesorem nazývaným Apollo 3. Na rozdíl od bandu Honor, které má kruhové kapacitní tlačítko, má Huawei Band 4 tlačítko ve tvaru „pilulky“.

Band 4 je dodáván ve třech barevných variantách – Sakura Pink, Graphite Black a Amber Sunrise. V Huawei Watch Face Store je také na výběr několik nových ciferníků.

Pokud jde o funkce, Huawei Band 4 má sledování spánku s TruSleep 2.0, které také sleduje vaši srdeční frekvenci během spánku. Může identifikovat až 6 typů problémů se spánkem a poskytne návrhy, které vám pomohou lépe spát.

Fitness tracker může sledovat následující aktivity – venkovní a vnitřní běh, venkovní a vnitřní chůze, venkovní a vnitřní jízda na kole. Může také sledovat vaše aktivity na eliptickém kole a trenažéru veslování. Poskytne podrobné informace, jako je srdeční frekvence, zóna srdeční frekvence, kroky, vzdálenost a kalorie. Mezi další funkce patří Remote Shutter, Find My Phone a upozornění na zprávy, hovory a cíle.

Huawei Band 4 má 91mAh baterii a má stejný design „USB plug and charge“ jako Honor Band 5i, což eliminuje potřebu speciálního kabelu nebo konektoru. Doba nabíjení je 1,5 hodiny a na jedno nabití byste měli vydržet až 9 dní. Náramek se připojuje přes Bluetooth 4.2. Má také odolnost proti vodě, konkrétně na 5ATM.

Huawei Band 4V Číně je cena v přepočtu zhruba 799 CZK (31 EUR). Huawei Band 4 je již k dispozici pro předobjednávku. V prodeji bude až od 1. listopadu. Huawei také začalo přijímat předobjednávky v Indonésii a Thajsku.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiOfficial

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.