Huawei Developer Conference 2019 je naplánovaná na 9 – 11 srpna

Huawei oficiálně rozesílá pozvánky na svou konferenci pro vývojáře, která se bude konat v Songshan Lake, Dongguan od 9 do 11 srpna.

Huawei uvedl, že letošní konference se zaměřuje na 5G. AI a internet věcí (IoT), jako celá akce, se bude skládat z klíčových projevů, vývojářských aktivit včetně technologických fór a kódovacích laboratoří.

Podle Huawei se uskuteční více než 200 tematických sezení a zúčastní se kolem 1500 partnerů Huawei, stejně jako asi 5000 účastníků této akce z celého světa.

Co můžeme od této akce očekávat?

Kromě pozic 5G, AIT a IoT není v pozvánce mnoho náznaků, ale hlavní očekávání této akce zahrnuje nahlédnutí do vlastního operačního systému Huawei (Hongmeng OS), které však společnost nepotvrdila.

Také je nepravděpodobné, že by Huawei během této události oznámil EMUI 10, protože loni společnost odhalila EMUI 9 až během IFA a dalším důvodem je, že Android Q je stále v beta fázi.

Kromě toho, Yu Chengdong, generální ředitel Huawei oznámil na Weibo, že tam bude představena nová technologie. Akce se také zúčastní Dr. Wang Chenglu, prezident softwarového inženýrství.

Také může být představen nový systém podpory pro vývojáře, který připravil Huawei, ale musíme bohužel počkat až do příštího měsíce, abychom zjistili, co se skutečně děje.

Pozvánka na konferenci pro vývojáře

Autor: Lukáš

Zdroj:HuaweiCentral

Štítky:, , ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.