Huawei EMUI má více než 500 milionů aktivních uživatelů denně

V posledních letech se počet uživatelů chytrých telefonů Huawei rychle zvýšil. Letos dosáhl 100 milionů celosvětových prodejů mobilních telefonů za pouhých pět měsíců. V budoucnu bude EMUI poskytovat uživatelům více funkcí aplikačních služeb a spolupráci mezi koncovými zařízeními.Doposud má Huawei EMUI více než 500 milionů aktivních uživatelů denně, což zahrnuje 216 zemí a regionů a celkem 77 jazyků.

V posledních 7 letech od narození EMUI 1.0 v roce 2012 se společnost Huawei věnuje poskytování aktualizačních služeb EMUI a prémiovým zkušenostem pro stávající uživatele. Statistiky ukazují, že míra upgradu uživatelů EMUI 8.0 a EMUI 9.0 dosáhla 79%, respektive 84%, a očekává se, že počet uživatelů upgradujících své telefony na EMUI 10 dosáhne 150 milionů.

V posledních letech společnost Huawei investovala značné prostředky do výzkumu a vývoje EMUI, aby neustále zlepšovala výkon systému. Technologie GPU Turbo zvýšila účinnost grafického zpracování o 60%, zatímco technologie agregace sítí Link Turbo umožňuje smartphonům přístup k více sítím, jako jsou 4G a WiFi. A rychlost sítě je o 70% rychlejší než při použití 4G samostatně.

Další inovace, jako je super souborový systém EROFS, vylepšují náhodné čtení Androidu o 20%. A navíc, Ark Compiler také zrychluje aplikace třetích stran o 60%.

Autor: Lukáš

Zdroj: HuaweiCentral

Štítky:,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.